Ks. Gil jest opętany seksem

Czy ksiądz Wojciech Gil (36 l.) jest opętany seksem?! Dotarliśmy do strażaka, który razem z księdzem-pedofilem brał udział w szkoleniach z ratownictwa. Ks. Gil barwnie opowiadał o Dominikanie, a zwłaszcza o tym, że to raj dla każdego mężczyzny, bo można mieć każdą d…, nawet małoletnią!

Trzy lata temu na poligonie w Kościelcu odbywały się szkolenia z ratownictwa dla strażaków. Brali w nich udział ratownicy z Dominikany oraz polscy strażacy zaliczający kurs podoficerski.

– Tłumaczem był postawny Polak. Tłumaczył rozmowy, a jeszcze chętniej o sobie opowiadał. Był bardzo sympatyczny, taki luzak. Pił piwo, żartował, nawet wulgarnie – opowiada nam jeden ze strażaków biorących udział w tamtym kursie.

Tłumacz szczególnie chętnie opowiadał jednak o tym, jakim to rajem dla mężczyzn jest Dominikana. – Piękne plaże, mnóstwo chętnych do uprawiania seksu kobiet i małolatek. Laski same wchodzą do łóżka, można wyrwać każdą „dupę”, a za 3–5 dolarów można natychmiast znaleźć prostytutkę – opowiadał ów tłumacz. To, że tak naprawdę jest duchownym okazało się dopiero wieczorem!

– Wszyscy, którzy spotkali się z nim w ciągu dnia byli w ogromnym szoku. Ludzie nie wierzyli, ale znalazł się ktoś odważny i zapytał go o to. Potwierdził, że jest misjonarzem – opowiada strażak.

On i jego koledzy przeżyli jeszcze większy szok, gdy okazało się, że ich towarzysz ze szkoleń stał się bohaterem afery pedofilskiej na Dominikanie. Tamtejsza prokuratura ściga ks. Gila jako podejrzewanego o pedofilię. Ohydnych czynów ksiądz miał się dopuszczać wobec nastoletnich chłopców, których akurat w Kościelcu nie było. Ksiądz sypiał z chłopcami w swoim domu, kazał im się przebierać, a opornych straszył nawet przykładanym do skroni pistoletem lub klątwami.

Prokuratorzy z Dominikany znaleźli w komputerze księdza setki filmów z dziecięcą pornografią, w tym takie, które były nagrywane w jego pokoju. Do pedofilskich stosunków seksualnych dochodziło pod wiszącym na jego ścianie portretem ówczesnego papieża Benedykta XVI (86 l.)!

Ksiądz Gil, według relacji jego byłych przyjaciół z Dominikany, miał także sypiać z chłopcami podczas organizowanych wycieczek do Polski. Według zeznań jednej z ofiar, sypiał z nim nawet w domu swojej matki w Modlnicy pod Krakowem!

[2013.10.16] FAKT.pl

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: