Lista posłów kryjących pedofilów w sutannach

Dzisiaj rano Sejm głosował nad rozstrzygnięciem wniosku Twojego Ruchu o uzupełnienie porządku dziennego o punkt: „Informacja Ministra Edukacji Narodowej w sprawie nadzoru nad nauczaniem przedmiotu religii przez duchownych, księży, katechetów oraz informacji na temat zgłaszanych w szkołach zdarzeń dotyczących zachowań mających charakter molestowania seksualnego, pedofilii”

Przez długie miesiące konserwatywni politycy starali się ukryć temat, nie dopuszczając głosami PO, PiS, PSL itp. do tego, aby odbyło się czytanie tej informacji na Komisji Edukacji, dzisiaj po raz kolejny posłowie w głosowaniu pokazali, że ważniejsi dla nich są księża pedofile niż dobro dzieci.

Przeciw przyjęciu tego wniosku było 337 posłów:
– PO: 184,
– PiS: 117,
– PSL: 18,
– SLD: 1,
– SP: 15,
– posłowie niezależni: 5

W sumie 339 posłów chroni pedofilów w sutannach! 339 przedstawicieli polskiego Państwa jest lobbystami zachłannego i zdemoralizowanego kleru. Ci politycy są takimi hipokrytami, że nawet nie chcieli wysłuchać informacji na ten temat! Ci tchórze myślą, że niewiedza zwalnia ich z odpowiedzialności!

Zachłanni księża i biskupi, obywatele Watykanu (jak pokazuje przypadek księdza Wesołowskiego) okradają polskie dzieci nie tylko z marzeń o nowoczesnej edukacji, dostępu do darmowych podręczników i darmowych ciepłych zdrowych posiłków, ale także z godności i szans na równy start w dorosłe życie z dziećmi z krajów starej UE.

Złodzieje!, zamiast płacić pensje księżom i zakonnicom za nieobowiązkowe zajęcia religii w szkole kwotę prawie 1,5mld złotych, zafundujcie dzieciom bezpieczeństwo od pedofilów, ciepły zdrowy posiłek każdego dnia dla każdego dziecka oraz bezpłatne wszystkie podręczniki dla dzieci i młodzieży w każdej klasie.

Poniżej lista posłów na czele z premierem Donaldem Tuskiem, którzy kryją pedofilów w sutannach.

LINK DO LISTY

[2014.02.05] Ryfinski.blog.pl

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: