Afera o mandat dla parafii. Dyrektorka oskarża proboszcza

Ideologia gender dzieciom szkodzi, ale palenie śmieci w piecu centralnego ogrzewania już nie! – Z takiego założenia wyszedł chyba proboszcz parafii w Rybniku-Chwałowicach – domniemywa „Dziennik Zachodni”.

Jednego z pracowników parafii przyłapano na tym, jak do pieca c.o. ładował fragmenty starych mebli. Czarny dym z komina poddusił całą okolicę.

Sprawą zainteresowała się dyrektorka sąsiadującego z parafią przedszkola. Pech chce, że ks. Teodor Suchoń, proboszcz chwałowickiej parafii, oraz Joanna Cichecka, dyrektorka Przedszkola nr 13, jeszcze niedawno stali po dwóch stronach barykady w sprawie słynnej afery gender, o której głośno było w całej Polsce.

Dyrektorce zarzucano, że szerzy w przedszkolu złowrogą ideologię. W miejscowym kościele mówiono o tym głośno, a proboszcz organizował spotkania i wykłady dla rodziców, którzy z tą ideologią chcą walczyć. Czy teraz afera nabrała nowego, „śmieciowego” charakteru?

Sprawca palenia śmieci w piecu, administrator, który pomaga na terenie parafii, przyznał się do winy. Strażnicy miejscy wlepili mu mandat. Nie był to zresztą pierwszy przypadek ich interwencji na parafii. W ubiegłym roku administrator palił tam bowiem liście…

[2014.03.29] Interia.pl

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: