Ksiądz gwałcił nauczycielki szczotkami i nożyczkami!

Seksualna afera! Wyszło na jaw, że jeden z duchownych gwałcił nauczycielki ze szkół religijnych

Ksiądz z francuskiego miasta Goussonville wielokrotnie zgwałcił trzy nauczycielki w szkołach religijnych na przedmieściach Paryża, gdzie uczył. Lefebrysta twierdzi, że był to element egzorcyzmów. Chciał wypędzić z kobiet diabła – informuje thelocal.fr.

40-letni duchowny, członek bractwa św. Piusa X miał w czasie brutalnego seksu z nauczycielkami używać szczotki, szczoteczki do zębów i nożyczek. Ceremonie miały służyć oczyszczeniu duszy kobiet. On ma obsesję na punkcie seksu – mówi nieoficjalnie oficer paryskiej policji, która przejęła sprawę.

Sprawa wyszła na jaw po czterech latach, bo ofiary bały się zgłosić przestępstwo. Dwie zgwałcone kobiety w końcu zdecydowały się na ujawnienie szokującej prawdy. Okazało się, że ksiądz długo przekonywał kobiety, że zrobi ceremonię oczyszczającą dla ich dobra. W końcu nauczycielki z Ecole Notre-Dame-de-la-Sablonnière uległy…

Bractwo św. Piusa X uważa się za konserwatywnych katolików. Nie uznaje autorytetu Watykanu i papieża. Założyciel bractwa, arcybiskup Marcel Lefebvre został objęty ekskomuniką w 1988 roku. Zmarł w 1991.

[2014.04.11] Fakt.pl

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: